ما طلبکاریم نه بدهکار

بسم الله
سال 96 بعد اعلام نتایج پر از امّا و اگر در کمبود تعرفه در روستاها و سایر تخلفات انتخاباتی که امت حزب الله با سعه صدر به نتایج آن تمکین کرد و مثل هواداران سران فتنه سال 88 مملکت را به آشوب نکشید ونجیبانه با آن برخورد کرد ؛ برخی از دوستان برای تسلّی دادن خود می گفتند خوب شد رئیسی رأی نیاورد و الا با این حجم نقدینگی که دولت روحانی آن را به سه برابر ابتدای دولتش در 92 رسانده فقط روسیاهی اقتصاد متلاشی شده به نام رئیسی تمام می شد همان بهتر که روحانی خود مجبور است خود این بلبشو را پاسخگو باشد.
ما حزب اللهی ها ، ما مردمی که همیشه پشت نظام ایستاده ایم برای آن خون داده ایم و خون جگر خورده ایم و گوش به فرمان ولایت حرکت کرده ایم امروز بدهکار کسانی نیستیم که به روحانی رای داده اند.
ما طلبکاریم
این شما بودید که با رای خود این وضعیت را بوجود آورده اید
امروز کسانی که به روحانی رای داده اند حق اعتراض ندارند ، حق اعتراض برای ماست ، حق ندارند خیانتهای برنامه ریزی شده برای ایجاد نارضایتی های عمومی را به پای حکومت و نظام اسلامی بنویسند ، کسانی که با تَکرار کردن های #بای_انقلاب و حمایت #سلبریتی_های_بیسواد رای داده اند امروز باید خجالت زده رای خود باشند نه طلبکار نظام
خاک برسر دولتی که دغدغه های مردم را به سطح #پوشک رسانده
خاک برسر دولتی که جلو احتکار خودروسازهای دولتی را نمی گیرد
خاک برسر دولتی که با تحت فشار قرار دادن نمایندگان مجلس آنها را مجبور به پس گرفتن امضاهایشان می کند و البته خاک بر سر نماینده ای که اینقدر حریّت ندارد که بیاید این تحت فشارقرار دادن ها را  افشا کند.
اما سخن آخر
به برکت وجود #پدر_ایران حضرت امام خامنه ای برنامه ریزی شوم اتاق های فکر داخل و خارج برای بوجود آوردن آشوب به سنگ خواهد خورد ولی ؛ بر فرض بوجود آمدن چنان روزی باز هم ما خواهیم بود که پای وطن خواهیم ایستاد و برایش خون خواهیم.
شهید آوینی:
راز خون را جز شهدا درنمی‌یابند. گردش خون در رگ‌های زندگی شیرین است، اما ریختن آن در پای محبوب، شیرین‌تر است و نگو شیرین‌تر، بگو بسیار بسیار شیرین‌تر است. راز خون در آنجاست که همه حیات به خون وابسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *