خدا کند پَر این روایت به بازیگران زن و سلبریتی‌ها نگیرد!

محمد لطفی زاده در “منبر اینترنتی” نوشت:
به نام خدای سبحان – سلام علیکم
اختلاط زن و مرد در جامعه امروزی به دام اباحه‌گری افتاده و متأسفانه قُبح آن در بسیاری از موارد مغفول واقع شده است. در کنار این، از مدت‌ها قبل عده‌ای از بازیگران زن سینمای ایران (هرچند در این بین بانوان عفیف و باحیاء کم نیستند) پرده‌های حیاء را دریدند و به محض دیدن آب آنچنان در دنیای فاسد رسانه غرب شیرجه زدند که همگان متوجه قابلیت شنای آنها شدند!
تعدادی هم از بازیگران زن در داخل کشورمان ترجیح دادند تصاویر استایل بی‌حجاب یا شُل‌حجاب آنها در سایت‌های مختلف به نمایش درآید تا جوانان و نوجوانان این کشور چشمان خود را به آنها بدوزند و از این راه حیاء اجتماعی را خدشه‌دار کردند.
در اینجا خوب است به یک روایت تکان‌دهنده برای سلبریتی‌هایی (چهره‌های مشهور) که با نمایش بدن (بدون حجاب اسلامی) زمینه گناه دیگران را فراهم می‌آورند اشاره کنیم، شاید تلنگر عمیق این روایت بر قلب آنان مؤثر باشد و از این کار ناشایست توبه نمایند.
در کتاب شریف مستدرک الوسائل، مرحوم محدث نوری روایتی منسوب به امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام آورده که (لَعن اللهُ النّاظِر وَ المَنظور اِلیه) یعنی (لعنت خداوند بر آنانکه که چشم‌چرانی می‌کنند و آنها که زمینه چشم‌چرانی را فراهم می‌نمایند).
حالا فکر کنید اگر فردی جشنی سینمایی تدارک دید و فرش قرمز زیرپای بی‌حجاب‌ها پهن کرد، آنکه عکس گرفت و عکس را منتشر کرد و مهم‌تر از همه، او که روی این فرش به تن‌نمایی پرداخت آیا مشمول روایت یادشده می‌شود یا خیر؟
امید که اهالی سینمای ایران به این نکته به دقت توجه کنند و گناه انحراف تعداد زیادی از جوانان این مرز و بوم به پای عده‌ای از آنان نوشته نشود!
و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
منبع منبر اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *