آروغ سیاسی و عقده‌گشایی پارادایس در توهین به روحانیت و بسیج

محمد لطفی زاده در “منبر اینترنتی” نوشت:
به نام خدای سبحان – سلام علیکم
فیلم سینمایی پارادایس بعد از سه سال سرانجام روی پرده سینماها به نمایش درآمده است. علی عطشانی کارگردان این فیلم با استفاده از بازی تجربه شده‌ی مهران رجبی و جواد عزتی هرچه توانسته عقده‌های سیاسی و شبهات مختلف را به نمایش درآورده و البته با نمایش جمله‌ای از رهبری و بعد هم آیه‌ای از قرآن کریم در ابتدای فیلم مدعی است (اسلام واقعی) را با گفتگو باید صادر کرد!
او در این فیلم به تناقض‌های مختلف که بخشی از جامعه به آن مبتلا است اشاره کرده و در سکانس کلیدی، مأمور بسیجی باتقوا که جلوی جوان مشروب نوشیده و آلوده به دوستی با نامحرم را گرفته بود در خارج از ایران به ندامت می‌کشاند و او را وادار به حلالیت‌طلبی بخاطر دور کردن پسر فاسد از دوست دخترش می‌سازد!
تعجب نکنید! اینجا جمهوری اسلامی ایران است که این فیلم در سینماهای آن به نمایش درآمده و عجیب‌تر از همه اینکه دیالوگی از زبان طلبه دوست شده با دختری آلمانی در اینستاگرام شنیده می‌شود که نزدیک به این مضمون می‌گوید (فهمیدم راهی که در گشت مراقبت شبانه بسیج طی می‌کردم اشتباه بوده و به راه منطق و عقلانیت برگشتم!)
معلوم نیست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز دادن به چنین فیلم‌هایی چگونه فرهنگ کشور را ارتقاء داده و از چه راهی به ارشاد اسلامی مردم و جامعه می‌پردازد؟
این کاش چنین فیلم‌هایی در حوزه‌های علمیه و مساجد و پایگاه‌های بسیج به نمایش درمی‌آمد تا بدانند که بعضی فیلم‌سازان چه تصویری از جامعه روحانیت و بسیج ارائه می‌دهند و آن وقت در تریبون‌های رسمی کشور و بخصوص صدا و سیما پاسخ مناسبی به یاوه‌سرایی‌ها داده می‌شد.
و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
منبع منبر اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *