خط نفوذ – همه چیز درباره جمعیت امام علی

همه چیز درباره جمعیت امام علی
خط نفوذ
۱.پرسیدم چه ارتباطی بین #جمعیت_امام_علی و اسرائیل به فارسی هست؟! این فیلم رو چه کسی گرفته؟! چه رابطه ای با مهناز افشار، مسیح علینژاد، شاپرک شجری، منیره عربشاهی، زینب ابراهیمی نواز، یاسمن آریانی و حسن اجتماعی دارند؟! تو این #رشته_توییت جواب تمام سوالات رو میدم
 
۲.تو فیلمی که اکانت توییتر اسرائیل به فارسی منتشر میکنه، دختر بچه ای با لباس قرمز و پسر بچه ای با لباس آبی دیده میشه که فیلم های این دختر بچه تو پیج اینستاگرام زینب ابراهیمی نواز و منیره عربشاهی هم منتشر شده! ۶ آپریل

 
۳.از پیج اینستاگرام زینب ابراهیمی نواز میرسیم به پیج حسن اجتماعی، همسر زینب ابراهیمی نواز!

 
۴.پُست آخر حسن اجتماعی تو ۴ آپریل یعنی دوروز قبل از انتشار فیلمی که از اسرائیل به فارسی منتشر شده بود ارسال شده که عازم سفر به مناطق سیل زده هستند! زینب ابراهیمی نواز هم پُستی رو منتشر میکنه که نشون دهنده رفتن به مناطق سیل زده اس، تو همون تاریخ! اما حسن اجتماعی کیست؟!

 
۵.مجری صدا و سیما و موسس گروه اجتماعی قرار سبز!

 
۶.حسن اجتماعی، همسر زینب ابراهیمی نواز در تلویزیون!


 
۷.اگه به صفحه اینستاگرام #منیره_عربشاهی مادر #یاسمن_آریانی برید با توجه به تصویر همان دختر بچه لباس قرمز و همزمانی سفر با زینب ابراهیمی نواز مشخص میشه که این دوشخص باهم به سفر رفتند!

 
 
۸.حمایت مسیح علینژاد و مهناز افشار از #یاسمن_آریانی دختر #منیره_عربشاهی

 
۹.به این فیلم دقت کنید، همون شخصی که فیلم اصلی توییت اسرائیل به فارسی رو گرفته از یه خونه دیگه درحال فیلم گرفتنه. لحظه ای دوستانش توی فیلم میفتند. یعنی زینب ابراهیمی نواز(مانتوقرمز) و سمانه محمودی(مانتومشکی)!

 
۱۰.باتوجه به دایرکتی که خود زینب ابراهیم نواز منتشر کرده و تصویر کلید این ماجرا، یعنی دختر بچه لباس قرمز توی صفحه شخصی سمانه، شخص نفر چهارم این گروه کسی نیست جز سمانه محمودی!

 
 
۱۱.پس تا به اینجا اعضای این گروه ضدانقلابی که برای تولید محتوای سیاه جهت تغذیه شبکه های خارجی از معمولان گزارش ضدنظامی گرفتند تشکیل شده از: ۱.زینب ابراهیمی نواز. ۲.#منیره_عربشاهی ۳.سمانه محمودی ۴.حسن اجتماعی

 
 
۱۲.حال سوال اینجاست! این شخص کیست؟! تنها شخصی که باقی میمونه دقیقا شخصی هست که فیلم منتشر شده توسط اسرائیل به فارسی رو گرفته! اسمش رو پیدا نمیکردم تا اینکه منشن شاپرک شجری رو دیدم :))

 
 
۱۳.ممنون از شاپرک شجری که تو پیدا کردن سوژه(فیلمبردار) مورد نظر کمکم کرد :)) اسم این شخص لیلاست، بله درست حدس زدید. #لیلا_میرغفاری معروف! فیلمی که شاپرک شجری زیرش منشن داده امروز پاک شد، البته قبلش ما اسکرین گرفتیم.

 
 
۱۴.احتمالا با دیدن این فیلم متوجه شید که #لیلا_غفاری کسی که فیلم توییت اسرائیل به فارسی رو منتشر کرد قبلا چه فیلمی رو منتشر کرده بود! میتونید صداشو با اون فیلم مطابقت بدید که مطمئن شید خودشه یا نه!

 
۱۵.فیلم دیگه از #لیلا_غفاری که قبلا منتشر شده بود! بازهم صدا رو مطابقت بدید با فیلمی که اسرائیل به فارسی منتشر کرده!

 
۱۶.#لیلا_غفاری تا همین دیشب کردستان بود و آزادانه به فعالیت ضد انقلابیش میرسید و هشتگ سپاه تروریست رو کار میکرد! نهاد های امنیتی هم خواب خواب خواب

 
 
۱۷.و اما چه رابطه این گروه پوششی با #جمعیت_امام_علی داره؟! همونطور که تو رشتو گفتم حسن اجتماعی مدیر گروه قرار سبزه، با حمایت هایی که قراره سبز از جمعیت امام علی داره میشه متوجه ارتباط این گروه پوششی جمعیت امام علی شد شد.

 
 
۱۸.با توجه به این که روزهای اول هیچکس حق سوار شدن به هلیکوپتر ارتش رو نداشت جز بچه های جمعیت امام علی، تنها روش سوار شدن این افراد به هلیکوپتر استفاده از مجوز #جمعیت_امام_علی بود. در ضمن تمام مسیرهای زمینی اون روزها بسته بود. به نوعی جمعیت پشتیبان گروه قرار سبزه.
 
۱۹.مهناز افشار چرا تو دو روز از دو سوژه که باهم مرتبط هستند حمایت کرد؟! جمعیت امام علی و یاسمن آریانی دختر منیره عربشاهی. این توییت های حمایتی آیا مشخص نمیکنه که مهناز افشار هم عضوی از این گروه بوده و هست؟

 
۲۰.این هم سند آخر، فیلم رو ببینید. زینب ابراهیمی نواز(مانتوقرمز) سمانه محمودی (مانتو مشکی) و #لیلا_غفاری (مانتوجین) کسی که فیلمبردار توییت اسرائیل به فارسیست.

 
۲۱.با این همه سند و مدرک باز هم کسی هست که از این گروه ضد انقلاب پوششی #جمعیت_امام_علی که با نام قرار سبز فعالیت میکنه حمایت کنه؟! دستگاه های امنیتی کشور وقتش نرسیده که پرونده این جمعیت ضد انقلابی رو ببندید؟؟
 
 
۲۲.تو این مدت چند روزه که به جمعیت امام علی پرداختم هم تهمت خوردم، هم فحش. هم جاج شدم از طرف خودی ها هم دشمن انگ مامور موساد بودن بهم زد.خیالی نیست. به لگدها عادت کردم.کسانی هم که بدنبال سند بودن این هم سند.اگه مرد میدونید بسم الله… این شما و این #جمعیت_امام_علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *