علت مشروط کردن دریافت بسته معیشتی دولت کمتر از 10 روز از گرانی بنزین

علت مشروط کردن دریافت بسته معیشتی دولت کمتر از 10 روز از گرانی بنزین

منصوره وطني در “ن و القلم و مایسطرون” نوشت:

در همه نوع حکومتی، اگر حاکمان جامعه به هر دلیلی، کاری که عموم مردم با انجام آن مخالف هستند انجام دهد و نارضایتی مردم برای حاکمان موضوعیّت نداشته باشد، این نوع حاکمیّت دیکتاتوری کامل هست همچون دوران رضا شاه و شاه مخلوع ایران قبل از انقلاب. طی چهل سال گذشته، در عملکرد احزاب سیاسی به ویژه از نظر جریان اصلاحات متصل به دشمن، مردم فقط هنگام رأی موضوعیّت دارند و در حکومت و مملکت داری حتی در حدّ خرد جمعی هیچ گونه ارزشی نداشته، چون گوش به فرمان دشمنان اسلام و مردم ایران هستند.

بر اساس صحبت های وزیر کشور در برنامه زنده شبکه یک سیما، حسن روحانی برای کسب درآمد ناشی از گران کردن نرخ بنزین با یقین از اعتراض عموم مردم، تمام قوای نظامی و انتظامی و … کشور را آماده باش داده تا بدون اعلام پس پرده گرانی بنزین به مردم و مثل همیشه با هزینه از مردم و رهبری با قیافه دایه مهربان تر از مادر، به نام رفع مشکل مالی مردم با ایجاد هزینه های چندین برابر دریافتی، مشکل کسر بودجه و… را فعلا رفع کند.

وزیر کشور همه حرفی زد، ولی واقعیت امر که چرا حسن روحانی با یقین از مخالفت عموم مردم به دلیل بروز مصائب بیشتر مالی، و یقین از سوء استفاده دشمن تا حدّ اقدام به براندازی نظام، بنزین را گران کرد؟!! اگر بنزین گران نشده بود، این همه تنش و اضطراب و سلب آرامش مردم و چندین شهید و زخمی و خسارات عمده به اموال عمومی و خصوصی مردم تحقق نمی یافت.

روحانی حین تصمیم گیری و قبل از اجرا با مقام معظم رهبری کسب تکلیف که پیشکش، مشورت نیز نکرده، چون قطعا مخالفت می کردند، تنها راه چاره، قراردادن مردم و رهبری در برابر عمل انجام شده، با سوء استفاده از قدرت و سمت قانونی علیرغم اطلاع دقیق از فتنه قریب الوقوع دشمن به محض اعتراض مردم بود، ولی نظام و کشور و مردم را به خطر انداخت.

برای رسیدن به هدف پس پرده، ابتدا بسته معیشتی حاصله از در آمد نفت بدون قید و شرط برای 60 میلیون نفر با شرط عدم تمکن مالی کافی اعلام شد، ولی هنوز 10 روز از گرانی و کمتر از یک هفته از اولین پرداخت بسته معیشتی نگذشته که دولت اصلاحات پردروغ و فوق تخصص در خلف وعده، همچون موارد متعدد حرف خود را تغییر و شرط دریافت بسته حمایتی را اجازه دسترسی به ریز حسابهای خود اعلام نمود! این اقدام علاوه بر مغایرت با قانون اساسی و حریم خصوصی اشخاص، گرانی بی سابقه و فزاینده بدون حمایت مالی نصیب مردم و دریافت درآمد نفت از قبل نمایش فوق را نصیب دولت می کند. با اعتراض مردم حرف خود را تغییر! داده و وزیر کشور گفت این مورد شامل کسانی هست که تاکنون مشمول نبوده و ممکن است بعد مشمول شوند!! این نمایش، ناشی از بی مایه تلقی کردن مردم تیزبین و فهیم و پربصیرت ایران هست، که با اطمینان از مخالفت مردم و به خیال خام دولت اصلاحات، با انصراف از دریافت، درآمد حاصله از گرانی بنزین، نصیب روحانی با چاههای عمیق کسر بودجه و… ناشی از 6 سال حیف و میل بیت المال و درآمدهای عمومی و فساد مالی و… می شود!

در انتخابات مجلس شورای اسلامی هوشیار باشیم.

فقط مجلس انقلابی می تواند دولت حزب اللهی انتخاب کند.

منبع ن والقلم و مایسطرون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *