امان از سفسطه های آقامیری !

امان از سفسطه های آقامیری!

حجت الاسلام  و المسلمین عبدالمجید خرقانی؛

آقامیری جناب حُر را با خواننده ای مقایسه می‌کند که میخواهد از اون طرف وارد کشور بشه و همون کارهای قبلی رو ادامه بده در حالی که جناب حُر از سپاه یزید جدا شد و توبه کرد و اولین شهید سپاه امام شد.
تازه خود‌ گوگوش میگه، اوایل انقلاب که به کشور برگشتم

تو فرودگاه مهرآباد، پاسدارها به خوبی با من برخورد کردن و فقط ازم خواستن یه چیزی سرم کنم!
در ضمن جناب آقامیری اگه اطلاع نداری، که قطعاً داری، بدان که معین نجف‌آبادی و حبیب محبیان دائماً به ایران در رفت و آمد بودن و حتی آقای معین، آهنگ اصفهان رو تو ایران ضبط کردن. کسی هم مانع نبود

تازه مگه خانم الهام چرخنده توبه نکردن و تغییر مسیر ندادن؟ چرا همفکران شما که باهاشون سر یه سفره هستید، خانم چرخنده رو گرفتن به باد توهین و تخریب و کتک! چرا منتقد این رفتار در آن زمان نبودید؟ چرا نسبت به دولت لیبرالی که با حمایت امثال شما سر کار آمد منتقد نبودید؟ آدرس غلط تا کی؟

و اینکه حضرتعالی به این شکل مشکوک، شراب را با نماز مقایسه کردید، آیا مخاطب با شنیدن این جمله شما، تشویق به شراب خواری نمیشه با این بهانه که درسته شراب می‌خورم ولی رحم دارم و اختلاس نمی‌کنم؟! و یا در مقابل نسبت به نماز بی میل نمیشه و دستاویزی برای ترک نماز پیدا نمی‌کنه؟!

چند گناه بزرگ رو با هم مقایسه می‌کنید تا مجوز چه چیزی را صادر کنید؟!
در پایان یکبار برای همیشه اعلام کنید که مُبلغ کدام دین هستید؟ اگر مبلغ دینی غیر از اسلام هستید که بفرمایید با زبان دیگری غیر از آیات و روایات و منطق با شما سخن بگوییم و اگر مُبلغ اسلام هستید، قطعا سخنان شما در تضاد کامل با مبانی قرآنی و روایی و همانطور که خودتان در مناظره با دکتر رفیعی اعتراف نمودید، باید به کلاس یادگیری روایات تشریف ببرید!
ان شاء الله که واقعیات جامعه را ببینید و دست از توجهیات و سطحی نگری ها و فریادهای بی پایه و اساس بردارید.

TalabehGram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *